Jest to pierwszy taki park w Polsce, który jest związany tematycznie z florą i fauną mórz i oceanów oraz z kulturą i historią Pomorza. Położony jest ok. 10 km od Łeby i zapewnia wielogodzinne atrakcje dla całej rodziny. Co można zobaczyć w Sea Parku?

Prezentację karmienia fok i ich trening medyczny, który polega nie tylko na nauczeniu zwierząt niektórych czynności, ale także na przyzwyczajeniu ich do obecności człowieka. Jest to potrzebne do kontroli stanu ich zdrowia.

Inna atrakcja to prehistoryczne oceanarium 3D z kinem 5D, dzięki któremu można poznać prehistoryczne gady i ryby. Warta uwagi jest też bogata kolekcja Muzeum Marynistycznego z ciekawymi ekspozycjami min. rzeźbami, modelami, dyplomami oraz kolekcją pamiątek okolicznościowych związanych z Polskimi Liniami Oceanicznymi.
Dzieciom spodoba się z pewnością park makiet zwierząt morskich z naturalnej wielkości makietami ssaków, ryb i ptaków morskich oraz park miniatur z polskimi latarniami morskimi. Maluchy mogą spróbować swoich sił w parku zręcznościowo-linowym Małego Pirata, w Gaju Małego Pirata na Galeonie Wodnik i na placach zabaw.

Godziny otwarcia

W sezonie letnim jesteśmy
otwarci codziennie!

Godziny otwarcia:
10:00-22:00