Poznaj smak przygody

Pełen atrakcji park przygody i zabawy dla dzieci


O nas - kim jesteśmy?

Wakacje to czas na przygody, na spędzanie czasu z rodziną. W sezonie letnim Łeba tętni życiem, a najlepszą rozrywkę dla dzieci znajdziecie w niezwykłym świecie Discovery Parku! Atrakcje usytuowane są bardzo blisko plaży, w otoczeniu zieleni.

Tylko u nas możecie po razy pierwszy usiąść za kierownicą samochodu w Wakacyjnej Szkole Nauki Jazdy w Łebie, sprawdzić się jako kierowca i zdobyć prawo jazdy. Będzie też szansa dosiąść wierzchowca (Race Horse) i konno przemierzyć Dziki Zachód. Dzieci uwielbiające wodę z przyjemnością wybiorą spływ rzeką w łódeczkach kanu (River Adventure) oraz pływanie w bajecznie kolorowych łódkach (Bumper Boats).

Miłośnicy skakania swoje kroki skierują zapewne w stronę trampolin (Eurobungy), gdzie można nie tylko skakać, ale i ćwiczyć podniebne akrobacje. Adrenaliny dostarczą także zwariowane, szybkie kosmiczne pojazdy (Bumper Cars) – tylko dla odważnych! Wybierz swój pojazd i ruszaj, uważaj tylko na innych uczestników zabawy!

Do świata Łebskich Klocków LEGO® z ogromną przyjemnością wejdą nie tylko dzieci. Zapewniamy, że rodzicie również będą zachwyceni! Czekają na Was m.in. interaktywne makiety, imponujące budowle, LEGO® Fusion czy bohaterowie filmowych superprodukcji.

Nowością w sezonie 2018 jest największy na Wybrzeżu salon gier oraz jedyna w Polsce interaktywna strzelnica. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy natomiast plac zabaw, kolejkę-statek piracki, bajkowa karuzelę oraz małe samochodziki.

Najnowsze atrakcje znajdują się na terenie dawnej restauracji Morskie Oko – skrzyżowanie ul. Nadmorskiej z ul. Leśną, która prowadzi do naszych pozostałych atrakcji oraz nad samo morze.

zdjęcie-1

Godziny otwarcia

10.00 - 22.00

zdjęcie-6

501 337 465
kontakt@discoverypark.pl

Najlepsze atrakcje w Łebie!

Discovery Park

To obowiązkowy punkt na rozrywkowej mapie polskiego wybrzeża. Miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie, a czas spędzony z rodziną będzie niezapomniany! Bo jak zapomnieć o fantastycznej wystawie klocków LEGO® czy edukacyjnej Wakacyjnej Szkole Nauki Jazdy? Dzieci mogą skorzystać także z innych atrakcji, znajdujących się na świeżym powietrzu w niewielkiej odległości od morza. Będąc w Discovery Parku koniecznie odwiedźcie Race Horse, River Adventure, Eurobungy, Bumper Cars oraz Bumper Boats.

zdjęcie-4

"ŁEBSKIE KLOCKI" to wystawa z klocków LEGO® łącząca w sobie elementy zabawy i edukacji. W odróżnieniu od innych tego typu miejsc w Polsce stawiamy przede wszystkim na interaktywność! Na naszej wystawie można podziwiać imponujące budowle i eksponaty. Przede wszystkim jednak każdy ma możliwość wprawić je samodzielnie w ruch, co niezmiennie zachwyca małych i dużych entuzjastów LEGO®! Odwiedź nas, aby przenieść się wraz z dzieckiem w fantastyczny świat ulubionych klocków z dzieciństwa!

zdjęcie-17

Wakacyjna Szkoła Nauki Jazdy to unikalna atrakcja, która od momentu powstania cieszy się ogromnym powodzeniem wśród młodszych i starszych gości Discovery Park.
Ulice, znaki drogowe a nawet sygnalizacja świetlna sprawiają, że dziecko czuje się jak prawdziwy kierowca za kierownicą swojego pojazdu. Wyposażenie naszych aut w hamulec, klakson, bieg wsteczny, pasy bezpieczeństwa oraz światła i kierunkowskazy pozwala odtworzyć realne sytuacje, jakie zdarzają się na drodze.

zdjęcie-18

DANE KONTAKTOWE

Łeba ul. Leśna 3,

Godziny otwarcia: 10.00 – 22.00

501 337 465

kontakt@discoverypark.pl


SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ


Salon gier
Interaktywna strzelnica
Karuzela
Bumper Cars
Euro bungy
River adventure
Race horse
Bumper boats
Plac zabaw
Kolejka
zdjęcie-5

Inne atrakcje w Łebie

Przejdź do stronySERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Discovery Park Łeba   /   ul. Leśna 3, Łeba   /   Godziny otwarcia: 10.00 – 22.00
501 337 465   /   kontakt@discoverypark.pl