Co roku Łeba przyciąga do siebie wielu turystów, szczególnie rodziny z dziećmi. Nic w tym dziwnego – tutaj turyści, zarówno starsi jak i młodsi, znajdą wszystko, czego im potrzeba do przeżycia niezapomnianych wakacji!

Jedną z najlepszych rozrywek w Łebie jest Discovery Park Łeba, w którym każdego roku znakomicie bawią się dzieci w każdym wieku. Na dzieci czeka masa atrakcji, od klasycznej rozrywki takiej jak Autodromy, przez trampoliny i karuzele, aż do salonu gier w którym można wygrać atrakcyjne nagrody. Atrakcją, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób w każdym wieku jest Góralski Ślizg, czyli ogromna, 8 torowa zjeżdżalnia. Mali miłośnicy motoryzacji również znajdą atrakcję dla siebie i będą mieli możliwość po raz pierwszy usiąść za kierownicą samochodu, a nawet zdobyć łebskie prawo jazdy! To nie wszystkie atrakcje, które oferuje Discovery Park Łeba w 2020 roku – przyjedź do Łeby i przekonaj się na własnej skórze, jak powinna wyglądać wakacyjna zabawa!

Na deszczowe dni idealnym pomysłem jest wizyta w Łebskich Klockach. Jest to miejsce, w którym można podziwiać niesamowitą wystawę Łebskich Klocków, poznać historię LEGO, sterować zbudowanymi z klocków pojazdami czy zobaczyć 30 największych budowli i modeli w historii firmy LEGO. W strefie budowania dzieci mogą tworzyć swoje własne budowle z klocków. W Łebskich Klockach świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale również rodzice!

Godziny otwarcia

W sezonie letnim jesteśmy
otwarci codziennie!

Godziny otwarcia:
10:00-22:00